Nyílt napot tartottunk

Nyílt napot tartottunk

Érdeklődő diákokat és szüleiket fogadtuk a Szarka Zoltán utcában.

Nyílt napot hirdetett az Illés Akadémia Gimnáziuma és Kollégiuma. Az általános iskolás diákokat és szüleiket Károly Frigyes gimnáziumigazgató köszöntötte, majd két tanulónk, Tóth Bianka és Bolla Bálint mutatott be saját készítésű prezentációt az iskoláról és a kollégiumról.

A női szakágunkról Csertői-Juhász Anita akadémiaigazgató, míg a férfi szakágról Bakos Roland szakmai igazgató tartott tájékoztatót, majd a futballpályákon megtekinthették a nyílt nap résztvevői az egyéni képzők által tartott edzéseket.

Ezt követően a gimnáziumot Károly Frigyes, míg a kollégiumot Hoffmann Henriett kollégiumigazgató mutatta be és válaszoltak a többtucatnyi érdeklődő minden felmerülő kérdésre.