Nyílt napot tartunk

Nyílt napot tartunk

Az Illés Labdarúgó Akadémia Gimnáziuma és Kollégiuma várja a középfokú tanulmányaira készülő diákokat, szüleiket és az érdeklődőket.

Az Illés Labdarúgó Akadémia Gimnáziuma és Kollégiuma nyílt napot tart a gimnázium, a kollégium, valamint az akadémia működéséről. Tájékoztatót tartunk a bekerülés feltételeiről, az iskola és az akadémia céljairól. Betekintést nyújtunk diákjaink hétköznapjaiba, iskolai, kollégiumi életébe és az edzéseik világába.

A nyílt nap programja 2023. október 17-én, kedden 9:30-kor kezdődik, helyszíne a Szarka Zoltán utcai Nyugat-Magyarországi Utánpótlás-Nevelés Centrum főépületében található konferenciaterem. Parkolási lehetőség az utcában van.

Szeretettel várjak a szülőket és érdeklődőket Károly Frigyes iskolaigazgató, Hoffmann Henriett kollégiumigazgató, Illés Béla alapító-akadémiaigazgató és Juhász Anita a női szakág igazgatója.