Szeleburdi délután

Az Illés Akadémia Gimnáziumának tanulói játékos sportvetélkedőt rendeztek.

A Herman Ottó Környezetvédelmi és Mezőgazdasági Technikum tornacsarnoka adott otthont az Illés Akadémia Gimnáziuma által szervezett eseménynek, a Szeleburdi délutánnak.

A hatfős szervezői csapat: Mesterházy Ivett, Németh Zonga, Tóth Bianka, Váraljai Vanda, Bolla Bálint és Takács-Földes Olivér a klasszikus gólyaavató helyett mindhárom jelenlegi évfolyam számára rendezte meg az eseményt. A csapatokat sorsolták: fiúk és lányok vegyesen kerültek egy társaságba.

Sorversenyek és vicces feladatok elé állították diáktársaikat: a hat csapat komolyan vette a küzdelmet, a versengés már-már a futballpályák hangulatát idézte. A győztes – kifejezetten szoros csatában– a Biácsi Eszter tanárnő által vezetett Fekete Pákók gárdája lett: Csalló Kristóf, Garai Zétény, Giczi Kata, Liplin Bence, Simon Enikő, Sipos-Kiss Daniél, Takács Míra összeállításban.

A délután rendkívül sikeres volt, a cél pedig, hogy az Illés Akadémia Gimnáziumának hagyományos rendezvényei közé kerüljön be.